Ortaca İndesit Servisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Ortaca İndesit Servisi

Ortaca İndesit Servisi

Ortaca İndesit Servisi olarak Ortaca’da yer alan bütün semt ve mahallelere hizmet götürmeye devam ediyoruz. Firmamız profesyonel ekibini bir arıza ihbarı yapıldığında anında bulunduğu konuma yönlendirir. Alanında ustalaşmış teknik personellerimiz arıza sorununu ortadan kaldırmak için konumunuza ulaşarak yerinde eğer yerinde müdahaleden daha fazlası gerekiyorsa tamir bölümümüzde müdahale ederiz. Kısa bir sürede İndesit marka buzdolabı, fırın, klima, kombi, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi ürünlerinizin tamir ve bakımını gerçekleştirip kullanabilir hale getirerek adresinize teslim ederiz.

İndesit  Servisi Ortaca

Firmamız Ortanca İndesit Servisi yaşayabileceğiniz her arızada ulaşabileceğiniz en doğru adrestir. %100 orijinal yedek parçalar kullanarak cihazların bakımını ve tamirini gerçekleştiririz. Sizin de bulaşık makinesi suyu boşaltmıyor, kombi vanası arızalı, bulaşık makinesi düzgün yıkamıyor, bulaşık makinesine elektrik gelmiyor, bulaşık makinesi bulaşıkları temiz yıkamıyor, çamaşır makinesi sıkma işlemi yapmıyor, İndesit klima takılacak, İndesit klima sökülecek, İndesit fırın doğalgazdan tüpe veya tüpten doğal gaza dönüşümü yapılacak gibi istek ve şikayetleriniz varsa bize ulaşabilirsiniz.

Ortaca İndesit  Servis İletişim

Ortaca İndesit Servisi 0252 692 51 17 numarası üzerinden 7/24 hizmetinizdedir. Firma olarak oluşabilerek arızalar konusunda her daim yanınızdayız. Bize istediğiniz zaman bu numaralar üzerinden ulaşarak istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. İndesit markasına ait her türlü arıza şikayetinizde anında profesyonel ekibimizi belirttiğimiz konuma yönlendiririz. Firmamızın İndesit marka beyaz eşya ve kombi bakım hizmetlerinden de aynı numara üzerinden  ulaşarak yararlanabilirsiniz.