Ortaca Hotpoint Servisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Ortaca Hotpoint Servisi

Ortaca Hotpoint Servisi

Ortaca Hotpoint Servisi ihtiyaç duyduğunuz her an müşterilerinin yanındadır. Yüksek fiyatlar vererek sahip olduğunuz beyaz eşyalarınız sizler için oldukça önemlidir. Onlarda karşılaşacağınız sıkıntılar da moralinizi bozacaktır. Cihaz arızalarında hayat kalitenizin düşmesiyle birlikte birçok sorun yaşayabilirsiniz. Servisimiz müşterilerinin beyaz eşyalarına gereken hassasiyeti göstererek uygun fiyatlarla tamir etmekte ve yenisini alma külfetinden de onları kurtarmaktadır. Kurulum, montaj, onarım, tamir ve parça değişimi konularında bizlerden hizmet alabilmeniz mümkündür. Evinizde, yazlığınızda, iş yerinizde kullanmış olduğunuz cihazların sorunlarında 7/24 kesintisiz hizmetle müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermekteyiz.

 

Hotpoint Servisi Ortaca

Hotpoint Servisi Ortaca ilçemizdeki her yere hızlı bir şekilde ulaşarak, deneyimli ekibi ile birlikte servis hizmetlerini kişilere sunmaktadır. Müşteri portföyümüz gün geçtikçe artmakta ve servis ağımız da hızla büyümektedir. Yaptığımız işin arkasında durmak, orijinal yedek parça garantisini müşterilerimize sunmak firmamızın çalışma politikaları arasında yer almaktadır. Kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarda faydalanmanız için bizimle iletişime geçmeniz ve ihtiyacınız olan hizmeti bize bildirmeniz yeterlidir. Teknikerlerimiz hemen sizlere ulaşarak sıkıntı yaşadığınız beyaz eşyalarınızdaki sorunları giderecektir.

 

Ortaca Hotpoint Servis İletişim

Ortaca Hotpoint Servis çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın ve klima servis hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Bizi arayarak arıza kaydı oluşturmak isteyenler 0252 692 51 17 çağrı merkezimizle iletişim kurabilirler. İşinde uzman güler yüzlü personellerimizden hizmet alabilmeniz için sizlere bir telefon kadar yakınız.