Ortaca Ariston Tamircisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Ortaca Ariston Tamircisi

Ortaca Ariston Servisi

İtalya birçok farklı özelliği ile öne çıkan bir ülke olmasının yan sıra her alanda da son derece iddialıdır. Nitekim beyaz eşya alanında da kendini kanıtlamış olan markaları vardır. Ariston markası da bunlardan bir tanesidir. Kombi, termosifon gibi pek çok beyaz eşya türünde lider durumundadır. Yine de birçok beyaz eşya markasının ürünlerinde olduğu gibi bu markanın ürünlerinde de dönem dönem sorunlar yaşanabilir. Ortaca Ariston servisi de Ortaca ve yakın mıntıkada yaşayanlar için hizmet verir.

Ariston Servisi Ortaca

Kendine has özellikleri olan Ariston markalı ürünlerin hizmetinde Ariston servisi Ortaca ölçeğinde verilen hizmetlerin başında kombiler için yapılan yıllık periyodik bakım hizmeti geliyor.  Bunun dışında bir diğer verilen hizmet ise tamir onarım hizmetleridir.

Ariston markasının tüm ürünlerinde yaşanan sorunlar ister elektriksel olsun, ister mekanik güvenilir bir biçimde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çözülür. Gerekli olması durumunda garantili olarak parça değişimi de yapılır. Firma alanında gerekli olan tüm belgelere sahip olan bir firmadır. İlgili standartlara uygun olarak hizmet verirler.

Ortaca Ariston Servis İletişim

Ariston markalı ürünlerde modeli ve türü ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşarsanız tek yapmanız gereken hiç zaman kaybetmeden Ortaca Ariston servis iletişim 0252 692 51 17 numarasını aramanızdır. Firma yetkilileri sizi dinledikten sonra anında size uzman bir ekip yollarlar.