Ortaca Ariston Servisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Ortaca Ariston Servisi

Ortaca Ariston Servisi

İtalya menşeili olan Ariston markası sektörde pek çok kullanıcı tarafından geçer not almayı başarmıştır. Ülkemizde sıklıkla Ariston ürünleri tercih edilmekle birlikte, bu ürünlerin yıllar içindeki deformelerini ya da oluşabilecek arızalanmalarını çözümlemek için Ortaca Ariston servisi firmamız sizlerin hizmetindedir. Gerek evlere gerekse iş yerleri gibi alanlara uzun zamandır destek sağlayan firmamız, müşteri memnuniyeti için çalışmalarını sürdürmektedir.

Beyaz eşya, kombi, klima, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi pek çok teknolojik aletin bakım, onarım, parça değişimi, tamirat işlemlerini firmamız bünyesinde gerçekleştirmekteyiz.

 

Ariston Servisi Ortaca

Hayatımızın hemen her alanında bulunan ve bizlere kolaylık sağlayan teknolojik ürünler kullanmaya bağlı olarak bazı arızalanmalar gösterebilir. Diğer yandan belirli zaman dilimi içerisinde bakım ve onarımı yapılmayan cihazlar kullanıcısına ileride bazı sorunlar çıkartabilmektedir. Ariston servisi Ortaca firmamızın sunmuş olduğu her bir hizmet özel servis statüsünde yer almaktadır.

Cihazlarınıza hiçbir zarar ve hataya yer vermeden tamir işlemlerini gerçekleştirerek sizlere teslimini sağlamaktayız. Dilediğiniz takdirde firmamızla iletişime geçebilir, işinin ehli ekip kadromuzun uzmanlıklarından faydalanma imkanı bulabilirsiniz.

Ortaca Ariston Servis İletişim

Muğla’nın Ortaca ilçesinde yer alan servisimiz her geçen gün kendini daha da geliştirerek başarıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Ortaca Ariston servis iletişim numaramız olan 0252 692 51 17 telefon numarasını arayarak, yılların verdiği tecrübeden faydalanabilirsiniz. Servisimiz her türlü arıza, bakım, onarım, teknik destek, parça değişimi gibi konularda sizlere yardımcı olacaktır.