Muğla Hotpoint Servisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Muğla Hotpoint Servisi

Muğla Hotpoint Servisi

Muğla Hotpoint Servisi, siz değerli müşterilerinin her zaman yanında olarak, karşılaştığınız beyaz eşya sorunlarına çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı yaptığımız bütün işlerin arkasında yer almaktayız. Bugüne kadar birçok arızayı başarı ile sonuçlandırarak adımızı duyurmayı başardık. Sizler de kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sadece Hotpoint markası için değil kullanmış olduğunuz farklı markalar için de servis hizmeti alabilirsiniz. Çünkü firmamız birçok büyük markaya servis hizmeti vermektedir. Öncelikle montaj ve kurulum sonrasında da bakım ve arıza giderme konularında sizlere yardımcı olmaktayız. Parça değişimi servisimizin garantisi ile sizlere sunulmaktadır.

 

Hotpoint Servisi Muğla

Hotpoint Servisi Muğla ilimizin bütün semtlerine hızlı bir şekilde ulaşarak halkımızın beyaz eşya ve iklimlendirme cihazlarındaki sorunları gidermektedir. Bünyemizde çalışan teknikerlerimiz işinde uzman ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Her türlü arızayı giderebilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. O yüzden sizin için önemli olan cihazlarınızı uzman personellerimizin eline bırakabilir ve randımanlı çalışmalarını sağlayacak bakımları onların yapmasını sağlayabilirsiniz. Servisimiz Muğla ilimizden başka; Bodrum, Dalaman, Fethiye, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca ve Yatağan ilçelerimizde de sizlere servis hizmeti vermektedir.

 

Muğla Hotpoint Servis İletişim

Muğla Hotpoint Servis ile iletişime geçecek olan kişiler bizleri 0252 692 51 17 çağrı numaramızdan arayabilirler. Arızası olan cihazınız için randevu talep edebilirsiniz. Teknik ekibimiz sizlere hemen ulaşacak ve sorununuzu çözecektir. Sizlere bir telefon kadar yakınız!