Milas Ariston Servisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Milas Ariston Servisi

Milas Ariston Servisi

Muğla ilinin Milas ilçesinde bulunan firmamız, çalışma hayatına adım attığı ilk günden itibaren binlerce müşteriye hizmet vermiştir. Milas Ariston servisi, yalnızca evlere değil pek çok iş yerlerine de kaliteli hizmet sunmayı hedefleri arasında tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu firmamızda sizlerin hayatını kolaylaştıran teknolojik ürünlerin bakım, onarım, parça değişimini yapmaktayız. Alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde çamaşır, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi, klima gibi beyaz eşyaların tamir işlemlerini üstlenmekteyiz.

Ariston Servisi Milas

Muğla’nın köklü servis firmalarından biri olan Ariston servisi Milas, sizlerin cihazlarında meydana gelebilecek herhangi bir arızalanmayı gidermek için çabalamaktadır. Bilindiği üzere elektronik cihazlar dahil tüm beyaz eşyalar yıllar içerisinde deforme olmakta ve bazı bozulmalara sebebiyet vermektedir.

Cihazlarınızın hiçbir parçasına zarar vermeden ve garanti temini ederek tamir, parça değişimi, bakım ve onarım gibi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Tüm bu işlemler dahil ilk kurulum hizmetini de sizlere sağlayan firmamız 7 / 24 sizlere hizmet vermek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Milas Ariston Servis İletişim

Servisimiz gün içerisinde aktif bir şekilde rol aldığından, firmamızla iletişime geçtiğinizde en kısa sürede adresinize ulaşım sağlamaktayız. Diğer yandan periyodik bakımları gelen cihazlarınızın da vakit kaybetmeden bakımlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. 0252 692 51 17 Milas Ariston servis iletişim numarası olmakla birlikte bizleri dilediğiniz zaman arayabilir, tüm arızalanma ve onarım işlemleriniz için randevu oluşturabilirsiniz.