Fethiye İndesit Servisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Fethiye İndesit Servisi

Fethiye İndesit Servisi

Dünyanın en büyük beyaz eşya üreticilerinden bir tanesi de İtalyan menşeili olan İndesit markasıdır. Yaklaşık 47 yıldır piyasada olan markanın ülkemizde de çok fazla ürünü farklı lokasyonlarda kullanılıyor.  Çok özel tasarımı olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucuları olan markanın ürünlerini Fethiye kentinde kullanalar sorun yaşadıkları herhangi bir durumda Fethiye İndesit servisi ile iletişime geçiyorlar.

İndesit Servisi Fethiye

Her ürün grubunda çok sayıda ürünleri olan markanın sorunlarında elektriksel, mekanik ya da elektronik olarak arızalar çıkabiliyor. İndesit servisi Fethiye kentinin başta merkez olmak üzere tüm yerlerinde kesintisiz olarak hizmet veriyor. Alanında uzman ve deneyimli bir kadroya sahip olan firma çözüm odaklı ve mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmet veriyor. Tüm ürünlerde tamir, onarım işlerini güvenli bir biçimde yapıyorlar. İstenmesi durumunda ilgili cihazlara bakım hizmeti de veriliyor. Kurumsal çizgisinden ödün vermeden profesyonel bir yaklaşım ile çalışıyorlar.  Firmanın fiyatlarına gelindiğinde ise standart bir servis ücreti bulunuyor. Model ürün türü fark etmiyor. Bakım için ise başka bir fiyatlandırma yapılıyor.

Fethiye İndesit Servis İletişim

Fethiye İndesit servis iletişim için 0252 692 51 17 numarası aranarak yaşanan arıza bilgisi, hangi cihazda yaşandığı ifade edildikten sonra firmanın ilgilileri gelerek adresinizde belirlenen gün ve saatte arızanızı giderirler. Gerekli olması durumunda parça değişimi garantili bir biçimde yapılır.