Fethiye Hotpoint Servisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Fehiye Hotpoint Servisi

Fethiye Hotpoint Servisi

Fethiye Hotpoint Servisi birçok beyaz eşya sorunlarında Fethiye halkının yanındadır. Özellikle tamir konusuna büyük bir hassasiyetle yaklaşan servisimiz temiz işçilikle müşteri memnuniyetini de önemsemektedir. Yaptığımız işlerin her zaman arkasında yer aldığımız için halkımızın bize güvenmesini de sağlamış bulunmaktayız. Doğru bir iş ahlakı ile hareket ederek beyaz eşya sorunlarınıza kesin çözümler getirmekteyiz. Geçici çözümlerle hareket etmek, içinde bulunduğunuz durumlardan sizleri kurtarmayacağı için başvurduğumuz bir yöntem de değildir. Parça değişimi konusuna titizlikle yaklaşan servis ekibimiz Hotpoint markasının orijinal ürünlerini seçerek kaliteli işçilikle adından söz ettirmektedir.

 

Hotpoint Servisi Fethiye

Hotpoint Servisi Fethiye ilçemizin her mahalle ve semtine hızlı ulaşım sağlayarak beyaz eşyalarınızla ilgili kurulum, montaj, arıza giderme, bakım ve tamir konularında halkımızın yanındadır. Farklı markalarda beyaz eşyalarınız varsa onlarla ilgili de teknik yardım talep edebilirsiniz. Servisimiz birçok markanın servis hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yazın serinlemek, kışınsa ısınmak için kullandığınız klimalarınızla ilgili de montaj ve bakım konularında hizmet alabilmeniz de mümkündür. Yıllık bakımları yapılan klimaların randımanlı çalışacağını ve uzun ömürlü olacağını da sizlere hatırlatmak isteriz.

 

Fethiye Hotpoint Servis İletişim

Fethiye Hotpoint Servis avantajlarından faydalanmak isteyen kişiler bizimle hemen iletişime geçebilirler. Hızlı servis anlayışı, 7/24 kesintisiz hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre fırın ve klima konularında yardıma ihtiyacı olanlar bizleri 0252 692 51 17 servis numaramızdan arayabilirler.