Fethiye Ariston Tamircisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Fethiye Ariston Tamircisi

Fethiye Ariston Tamircisi

Bulaşık makinesi, çamaşır makine, buzdolabı gibi beyaz eşyaları ile adından bahsettiren Ariston markasına ait teknik servisi Fethiye’de de yer almaktadır.  Beyaz eşyalarda yaşanabilecek olan arıza durumları için doğrudan Fethiye Ariston tamircisi ile iletişime geçilmesinde fayda olacaktır. Çamaşır makinelerinin su sıkmama ve su almama gibi durumları, buzdolaplarının aşırı buzlanması sorunu ve bulaşık makinelerinin kireçlenmeden dolayı çalışmama durumları ve daha yaşanabilecek birçok arıza durumu için Ariston teknik servisi ile görüşülebilmektedir. Alnında oldukça donanımlı olan teknik servis ekipleri olabilecek en kısa süre içerisinde arıza durumunu gidermeye çalışmaktadır.

Ariston Tamiri Fethiye

Ariston markasına ait beyaz eşyalarda yaşanabilecek arıza durumları bildirimi için Ariston tamiri Fethiye olarak müşterilerinin yanında yer almaktadır. Arıza durumu giderilmesi gibi hizmetlerinin yanı sıra müşterilerinin talepleri doğrultusunda düzenli olarak bakım ve kontrol işlemleri de yapılmaktadır. Arıza durumuna göre 7/24 müşterilerine hizmet veren teknik servis ekipleri hiçbir müşterisini zor durumda bırakmamaktadır.

Fethiye Ariston Servisi İletişim

Fethiye’de yer alan beyaz eşya servisinin iletişime geçildiği andan itibaren en kısa süre içerisinde müşterilerinin talebine cevap vermeye çalıştığı bilinmektedir.  Ariston markasına ait beyaz eşyalarda yaşanabilecek arıza durumları karşısında doğrudan Fethiye Ariston servisi iletişim numarası üzerinden irtibata geçmek ve sorunu bildirmek yeterli olacaktır. 0252 692 51 17 numaasını arayabiirsiniz. Daha sonrasında kısa süreler içerisinde teknik servis ekipleri tarafından geri dönüş sağlanacaktır.