Fethiye Ariston Servisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Fethiye Ariston Servisi

Fethiye Ariston Servisi

Ariston; beyaz eşya, elektronik ve ısı sistemleri alanında yıllara dayanan tecrübesi ve kalitesi ile hizmet vermektedir. 1990 yılından beri sektörde faaliyet gösteren firmamız Muğla ili dahil birçok ilde müşterileri ile buluşuyor. Üretim aşamasında %100 kalite esasına göre hareket eden firmanın her bir model için ayrı teknik kadro ile çalışması da başarısının altında yatan nedenler arasında yer almaktadır. Muğla ilinde Fethiye Ariston servisi olarak güvenilir ve maksimum hizmet politikamız ile müşterilerimize değer katmaya devam etmekteyiz.

Ariston Servisi Fethiye

Servis hizmeti sağladığımız tüketicilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde her geçen gün büyüyor ve gelişiyoruz. Kullandığınız Ariston marka ürünlerinizde tamir gerektiren bir arıza meydana gelmesi halinde 7/24 ulaşılabilir servis imkânı sağlıyoruz. Arızanın nedenini bularak mağduriyetinizi en kısa zamanda gidermeyi taahhüt ediyoruz. Arızaların parçadan kaynaklı olması durumunda Ariston servisi Fethiye güvencesiyle parça değişimi işlemini yaparak ileride doğabilecek olası problemlerin önüne geçiyoruz.  Ariston, gerek kalitesi gerekse güvenilir hizmet prensibi ile tüm dünyaya adını duyurmuş bir markadır.

 

Fethiye Ariston Servis İletişim

Ariston Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçelerinde 7/24 çağrı merkezi güvencesi ile müşterilerinin yardımına koşmaktadır. Muğla ilinde yer alan Fethiye Ariston servis iletişim numarası 0252 692 51 17 arandığı takdirde kısa bir zaman içerisinde problemlerinize çözüm bulabilirsiniz. Bunun yanında montaj ve onarım işlemleri de teknik ekipler tarafından kolaylıkla çözülmektedir.