Dalaman Hotpoint Servisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Dalaman Hotpoint Servisi

Dalaman Hotpoint Servisi

Dalaman Hotpoint Servisi, kullanmış olduğunuz Hotpoint markasına ait olan cihazlarda karşılaştığınız arızalarda her zaman yanınızdadır. Beyaz eşyalar hayatınızı kolaylaştıran ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Ne kadar kaliteli ürün alıyorsanız alın zaman içerisinde bazı sıkıntılarla karşılaşırsınız. Kullanıcı hataları ve cihazınızın eskimiş olması bazı arızalara neden olabilir. Servisimiz parça değişimi konusunda orijinal olan yedek parça tercihinde bulunmaktadır. Cihazın garanti sürecinde ve ömrünün uzun olması açısından bu önemli bir konudur. İşinde uzman olan ekibimiz bütün beyaz eşyalarınızda ve iklimlendirme cihazlarınızdaki sorunlarda sizlerin yanındadır.

 

Hotpoint Servisi Dalaman

Hotpoint Servisi Dalaman da hizmet vermeye devam ederken; birçok ilçede de hizmetlerini sürdürmektedir. Servis ağımız oldukça geniştir. İşimizde uzman olmamız ve yaptığımız işlerin arkasında durmamız neticesinde müşteri portföyümüzü de genişletmiş bulunmaktayız. Sizler henüz kaliteli hizmetlerimizden faydalanmadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. Bizlere telefon ederek ihtiyacınız olan servis hizmeti ile ilgili randevu talep edebilirsiniz. Tam randevu saatinde vermiş olduğunuz adrese gelen teknikerlerimiz, içinde bulunduğunuz beyaz eşya sorunlarına çözüm önerileri sunacaklardır. Tamir ve onarım işlerini yerinde ya da servisimizde yapmaktayız.

 

Dalaman Hotpoint Servis İletişim

Dalaman Hotpoint Servis çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre fırın ya da klima arızalarında akla gelen ilk adres konumundadır. Kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak ve arıza kaydı oluşturmak için hemen 0252 692 51 17 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.