Bodrum İndesit Tamircisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Bodrum İndesit Tamircisi

Bodrum İndesit Tamircisi

Bodrum İndesit tamircisi, ilçemizde uzun yıllardan beri hizmetlerini devam ettirmektedir. Ev ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınız sorun yapabilir. Neticede onları devamlı kullanıyor olmanızdan dolayı bazı parçaları eskimiş olabilir. Eskiyen parçalar yenisi ile değiştirilerek cihazların tekrar çalışması sağlanmaktadır. Orijinal yedek parça kullanarak hiç çalışmayan ya da randımansız çalışan cihazlarınıza kesin çözüm önerileri sunmaktayız. Kullanılan parçaların garanti süresi olduğu için cihazınız tekrar aynı arızayı yaptığında ek ücret ödemezsiniz. Yapmış olduğumuz tamir çalışmalarımız işinde uzman ustalar tarafından gerçekleştirilmektedir. O yüzden sizin için önemli olan beyaz eşyalarınızı bize emanet ederek kaliteli bir şekilde onarılmasını sağlayabilirsiniz.

 

İndesit Tamiri Bodrum

İndesit tamiri Bodrum ilçemizde ve birçok ilçede sizlere hizmet vermektedir. 7/24 kesintisiz hizmet ve %100 müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaktayız. İndesit markasına ait olan bütün cihazlarınız tarafımızca tamir edilerek randımanlı çalışmaları sağlanmaktadır. Farklı markalarda beyaz eşyaları olanlar da bizden hizmet alabilirler. Çünkü çok sayıda markaya servis hizmeti sunmaktayız. Tamir işlerinizden başka kurulum ve montaj konularında da sizlere yardımcı olmaktayız. Özellikle klima montajını ve bakımını işinde uzman teknikerlerimize yaptırırsanız hem onları verimli bir şekilde kullanabilir hem de garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Bodrum İndesit Servisi İletişim

Bodrum İndesit Servisi kullanmış olduğunuz çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre fırın ve klimalarda sizlere servis hizmeti sunmaktadır. Bizleri 0252 692 51 17 servis numaramızdan arayarak randevu oluşturabilir ve sorun yaşadığınız cihazınızla ilgili yardım isteyebilirsiniz.