Bodrum İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Bodrum İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Bodrum İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

Bodrum İndesit Çamaşır Makinesi Servisi imkanlarından faydalanarak verimli çalışan çamaşır makinelerine sahip olabilirsiniz. Makineniz suyu almıyorsa ya da boşaltamıyorsa, deterjanı almıyorsa ya da suyu ısıtmıyorsa problemleri var demektir. Servisimiz cihazınızın iç ünitelerini ve ana beynini inceleyerek sorunu tespit etmektedir. Motor, kazan, rulman, rezistans ayarlarına bakılarak temiz ve pis su hortumlarını inceleyerek detaylı bir bakım çalışması yapılmaktadır. Sarsıntılı çalışan ya da su akıtan çamaşır makineniz için bizlerden yardım talep edebilir ve bunların giderilmesini sağlayabilirsiniz. İşinde uzman ve deneyimli olan teknikerlerimiz her türlü çamaşır makinesi sorununu çözmek için gerekli donanıma sahiptir.

 

İndesit Servisi Bodrum

İndesit Servisi Bodrum ilçesinin her yerine servis hizmeti sunmaktadır. Çamaşır makinelerinden hariç bulaşık makinesi, ankastre fırın, buzdolabı ve klima arızalarında da servisimize başvurabilir, teknik destek talep edebilirsiniz. Beyaz eşyalar ve iklimlendirmede kullandığınız cihazlar tamir edilerek performanslı olarak çalışmaları mümkündür. Parça değişimi ile iş görmeyen parçalar yerine orijinal parçalarla değiştirilir. Böylelikle cihazınız hem garanti altında olmaktadır hem de uzun ömürlü olarak yıllarca onları kullanabilirsiniz.

 

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi İletişim

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi hizmetlerinden faydalanmak ve arıza kaydı oluşturmak isteyen kişiler bizlere 0252 692 51 17 çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirler. Ekibimiz verilen randevulara tam vaktinde gelerek sizleri bekletmez. İşleri bittikten sonra da ortam temizliğine dikkat ederek yanınızdan ayrılırlar. Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.