Bodrum Hotpoint Tamircisi

7/24 Servis Talebi

0252 692 51 17

Bodrum Hotpoint Tamircisi

Bodrum Hotpoint Tamircisi

Bodrum Hotpoint Tamircisi, ilçemizde uzun zamandan beri beyaz eşya tamirleriyle ilgilenmektedir. Bozulan ya da randımansız çalışan cihazlarınız işinde uzman deneyimli teknik ekibimiz tarafından onarılmakta ve tekrar çalışmaları sağlanmaktadır. Hayatınız için oldukça önemli olan beyaz eşyalar işinin erbabı kişiler tarafından tamir edilerek performanslı bir şekilde çalışmaları sağlanmaktadır. Bizlerden montaj ya da kurulum için yardım da alabilirsiniz. Özellikle ilk alınan klimaların montajları ve arızalarının giderilmesi tarafımızca yapılmaktadır. Servisimiz gerçekleştirdiği tamirlerde parça değişimi konusuna büyük bir hassasiyetle yaklaşmaktadır. Hotpoint markasına ait olan orijinal parçalar kullanılarak müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

 

Hotpoint Tamiri Bodrum

Hotpoint Tamiri Bodrum ilçemizde ve daha birçok ilçede tamir hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Kullanmış olduğunuz beyaz eşyalar ve elektronik cihazlar zamanla arıza yapabilir. Yanlış kullanımlar ya da cihazların eskiyen parçaları onların arıza yapmasına sebep olmaktadır. İncelemelerimiz sonucunda arızanın nedeni bulunur ve giderilmesi için hemen çalışmalara başlanır. Yerinde yapmış olduğumuz tamir çalışmalarımızın yanı sıra servisimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız da bulunmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet ve hızlı servis anlayışı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Bodrum Hotpoint Servisi İletişim

Bodrum Hotpoint Servisi çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, buzdolabı ya da klima konularında sizlere tamir ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Servisimiz birçok markaya hizmet verdiği için daha ayrıntılı bilgiyi bizleri arayarak alabilirsiniz. 0252 692 51 17 iletişim numaramızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz.